Aktualności naszej Klubokawiarni

Wystawa prac Marty Iwanowskiej "Odnaleźć siebie"

1-30 marca

Marta Iwanowska to malarka, której prace zdobią w marcu ściany Jasia i Małgosi. Marta urodziła się w Sokołowie Podlaskim, ale mieszka i prowadzi pracownię w Warszawie. Maluje kojące, pełne magicznej melancholii obrazy. Rysunkiem i malarstwem interesuje się od dziecka. Los jednak popchnął ją w innym kierunku – jest absolwentką Wydziału Ekonomii UMCS w Lublinie. Studia te doprowadziły ją do głębokiej, wieloletniej depresji i poczucia zagubienia. Po latach wróciła do rysunku i malarstwa. W 2023 roku ukończyła studia podyplomowe Malarstwo i Historia Sztuki w Warszawie na Uczelni Łukaszewskiego. Obecnie pracuje w korporacji w Warszawie, ale w każdej wolnej chwili poświęca się tworzeniu. Dąży do spełnienia marzenia o założeniu artystycznego biznesu i rzuceniu korpo.