Aktualności naszej Klubokawiarni

Warsztaty Las w słoiku

4 października 2022

W październiku Seniorzy i Seniorki obchodzą swoje święto. Z tej okazji zapraszamy na wydarzenia, które przygotowaliśmy w Jasiu i Małgosi.

Już za tydzień, we wtorek 4 października, zapraszamy Seniorki i Seniorów na warsztaty „Las w słoiku”!

Pokażemy jak zrobić prawdziwy „las w słoju”, taki, w którym po zrobieniu i zamknięciu słoika, tworzy się w własny ekosystem, którego nie trzeba podlewać, jest samowystarczalny. Las w słoiku to atrakcyjny element dekoracyjny mieszkania.

Podczas warsztatu uczestnicy otrzymają narzędzia i elementy do stworzenia własnego lasu w słoiku oraz pomoc prowadzącego przy wykonaniu własnego projektu.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Uwagi: Obowiązują zapisy! Zgłoszenia na warsztaty prosimy przesyłać na adres mailowy: maciejmarks@gmail.com lub zadzwonić na nr tel. 502033711. Ważne: prosimy w zgłoszeniu mailowym o podanie telefonu kontaktowego.