Aktualności naszej Klubokawiarni

Świąteczny Warsztat Rozwoju Osobistego dla Ery Nowych Kobiet

14 - 15 grudnia

Zapraszamy do udziału w Świątecznym Charytatywnym Warsztacie Rozwoju Osobistego, realizowanego w ramach projektu W Pełni Ja.

Warsztat skierowany jest do wszystkich osób, które mają chęć doskonalenia się i głębszego poznania samych siebie oraz spędzenia czasu w gronie inspirujących kobiet. Dodatkowo przyświeca nam cel charytatywny. Tak więc jeśli chcecie połączyć rozwój osobisty z pomocą potrzebującym w tym szczególnym czasie w roku, to nasza inicjatywa jest do tego właśnie stworzona! Wszelkie szczegóły poniżej:

Uczestnictwo w warsztacie jest bezpłatne. Poświęcasz jedynie swój czas, w zamian otrzymując możliwość rozwoju osobistego, zebrania cennych doświadczeń, zapoczątkowania zmian w swoim życiu.

Nie od dziś wiadomo, że pomaganie innym sprawia, ze sami stajemy się lepszymi ludźmi, dlatego zachęcamy Was aby wpłacać dowolne datki na zorganizowaną przez nas zbiórkę. Chcemy wesprzeć wyjątkową organizację jaką jest Szlachetna Paczka. Gorąco liczymy na Wasze zaangażowanie! Wpłacać datki mogą oczywiście zarówno uczestniczki warsztatu jak i każdy kto będzie chciał wesprzeć nas w osiągnięciu tego charytatywnego celu.

Zgłoszenia: wpelnija@gmail.com