Aktualności naszej Klubokawiarni

Spotkanie autorskie z Anną Tywonek

20 kwietnia, godz. 19.00
W czwartek, 20 kwietnia o godz. 19 zapraszamy na spotkanie autorskie z Anną Tywonek autorką książki „Weronika”. Debiut literacki Anny Tywonek to książka o kobiecie, która wiedzie wspaniałe życie, ma rodzinę, przyjaciół, satysfakcjonującą pracę. Jednak pod pozorem szczęścia kryją się problemy i samotność, które tytułowa Weronika stara się ukryć. Rozpaczliwe uczucie osamotnienia znika tylko wtedy, gdy Weronika sięga po alkohol, nie widząc przy tym, że zaczyna tracić kontrolę nad swoim życiem, a nałóg ściąga ją na dno... Czy spotkanie z Mikołajem, przyjacielem z dzieciństwa, będzie szansą na wyzwolenie się z traum przeszłości i dania sobie szansy na miłość?

Uwaga - nie będzie możliwości nabycia książki podczas spotkania. Dlatego, jeśli bylibyście zainteresowani autografem, to zachęcam do nabycia książki wcześniej.

https://www.empik.com/weronika-anna-tywonek,p1358515141...

lub

https://zaczytani.pl/ksiazka/weronika,druk

Zapraszam!