Aktualności naszej Klubokawiarni

"Leśne harce" Anny Neubart

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anny Neubart- "Leśne harce". Mokry śnieg, zimny wiatr, a u nas możecie oglądać wiecznie kwitnące rośliny i zrelaksowane zwierzęta. Autorka zachęca do odwiedzin swojego świata przyrody, gdzie rzeczywistość miesza się z wyobraźnią. Gama wyraźnych kolorów i wzorów oraz egzotycznych motywów przypomina o urokach wiosny i lata łamiąc zimowe szarości. Szlak stoi otworem, wystarczy zrobić tylko pierwszy krok, aby poznać tajemnice lasu i jego mieszkańców.

Anna Małgorzata Neubart z wykształcenia jest kulturoznawcą i animatorką kultury. Oprócz zagadnień plastycznych interesuje się literaturą i mitologią. Inspiruje się rockowymi i bluesowych brzmieniami. Jest zafascynowana różnorodnością otaczającej człowieka fauny i flory. W swojej twórczości pragnie pokazać piękno natury oraz stworzyć własny świat w którym wyobraźnia nie ma granic. Jest to kraina z głębi marzeń sennych, w której umysł ma wyostrzone zdolności poznawcze. W tym świecie zmysły odczuwają wyraźniej. Dominują pełne ekspresji intensywne kolory i kontrastowe połączenia barw.