Aktualności naszej Klubokawiarni

W Gruzji jest wszystko co kocham // Dni gruzińskie

15 marca, godz. 18.30

Lubicie góry? Marzy Wam się wyprawa do Gruzji? Zapraszamy na spotkanie z doświadczonymi podróżnikami i miłośnikami Gruzji - Mają Lindner i Krzysztofem Dąbrowskim.

Podczas spotkania dowiecie się:

- jak przygotować się na wyprawę górską do Gruzji?

- gdzie i kiedy wybrać się?

- poznacie najciekawsze trasy trekkingowe w Gruzji i Parki Narodowe

- dowiecie się czy w Gruzji są szlaki i zobaczycie systemy gruzińskich oznaczeń

- powiemy również na co zwrócić uwagę, aby bezpiecznie przemierzać górskie trasy.

Oprócz praktycznych wskazówek i barwnych opowieści zobaczycie także przepiękne zdjęcia.

Maja Lindner - gruziński przewodnik kulturowy, alpinistka i muzyk - jedyna Polka w strukturach Stowarzyszenia Przewodników Gruzji, zawodowo związana z Gruzją, prowadzi firmę 7 Senses Travel, organizatorka i pomysłodawczyni Festiwal Przystanek Gruzja w Bielsku Baiłej.

Krzysztof Dąbrowski - znawca Gruzji i gór Kaukazu, od prawie 20 lat szwęda się po Gruzji własnymi drogami wyznaczając nowe szlaki trekkingowe i off-roadowe. Pomysłodawca i współzałożyciel portalu Kaukaz.pl, autor licznych publikacji na temat wędrówek po górach Gruzji, obecnie rozwija blog górski www.georgia4trekking.com

Wydarzenie odbywa się w ramach Dni gruzińskich pod patronatem Ambasady Gruzji.