Aktualności naszej Klubokawiarni

Wystawa prac Magdaleny Wróbel

1-30 września 2023

Na ścianach Jasia i Małgosi zagościła nowa wystawa! Przez cały wrzesień będziecie mogli podziwiać obrazy akwarelowe Magdaleny Wróbel - architekta, akwarelistki, nauczycielki malowania. Do akwareli pchnęła ją pasja, którą pielęgnuje od dzieciństwa. W 2009 roku ukończyła architekturę na Politechnice Szczecińskiej. W obrazach łączy zamiłowanie do przyrody i architektury, w pracy architekta stara się tworzyć wnętrza pełne akwarelowej lekkości. Uczy malowania akwarelą w warszawskim Ursusie. W jej obrazach widać to, co uważa za piękne - przyrodę, architekturę, czasami pejzaże industrialne.

Na wernisaż wystawy „Odkrywanie Pasji” zapraszamy w najbliższą niedzielę, 10 września, o godzinie 18.00.

Jeżeli któraś z prac Magdaleny szczególnie przypadnie Wam do gustu będziecie mogli ją u nas kupić.