Aktualności naszej Klubokawiarni

Wystawa "plan ART"

maj 2024

W maju możecie u nas oglądać wystawę „Plan ART”. Tytuł ma w swojej nazwie słowo „plan”. Ten wyraz nawiązuje do intencji spotkania 17 artystów w jednym miejscu. Wspólnym mianownikiem jest kwadrat oraz połączenie różnych stylów i indywidualnych spojrzeń twórców na sztukę. Te spojrzenia mieszając się ze sobą stanowią nową, odrębną całość.

W wydarzeniu biorą udział artyści : Sabina Błażejowsk, Elżbieta Bogusławska, Celina Drzewiecka, Dorota Gawrońska, Marceli Ryszard Geśla, Joanna Jagiełło, Małgorzata Kuśmierczyk, Monika K. Plewka, Jola Michalak, Hanna Mysłowska, Wiesława Siejka, Ula Szelińska, Romana Szczuraszkowa, Grzegorz Szmidt, Violetta Tarka, Katarzyna Wilga Katarzyna Kania, Kasia Wójcik.

Wernisaż wystawy odbędzie się 5 maja o godzinie 17.00.

Serdecznie zapraszamy!