Aktualności naszej Klubokawiarni

Wystawa "Pełnosprawni w miłości"

Jeśli jeszcze nie widzieliście zdjęć pięciu par, które w niezwykle czuły sposób udowadniają, że niepełnosprawność nie stanowi bariery w budowaniu relacji, tworzeniu związków, założeniu rodziny i po prostu - miłości, to koniecznie nas odwiedźcie. Zapewniamy, że warto!

Zapraszamy na wystawę fotografii „Pełnosprawni w miłości” zrealizowaną przez Fundacja Avalon w ramach projektu Sekson. Poznajcie pięć par, dla których niepełnosprawność nie stanowi bariery w miłości. Przekonajcie się, że tworzenie relacji, założenie rodziny, bliskość, czułość ani intymność nie są zależne od poziomu sprawności.

Zajrzyjcie do nas i koniecznie dajcie nam znać, jakie wrażenia będziecie mieć po obejrzeniu wystawy.

Realizatorem sesji zdjęciowej jest Sielanka Studio