Aktualności naszej Klubokawiarni

Wystawa Mała Forma

2-30 listopada 2023

W Jasiu i Małgosi wyjątkowa wystawa! Zapraszamy na kolejną odsłonę międzynarodowego projektu „Mała Forma”. Pomysłodawcą projektu i kuratorem wystawy jest Adam Wyżlic. Prezentowane są prace niemal pięćdziesięciu wyjątkowych Twórców. 

Artyści zaprezentują malarstwo, grafikę i fotografię. Projekt zawiera wachlarz dzieł figuratywnych i abstrakcyjnych wykonanych w różnych technikach.

Biorący udział w projekcie: Olga Prokop-Miśniakiewicz, Jolanta Biedroń, Bogusław Juszkiewicz, Katarzyna Wilga, Grzegorz Szmidt, Marceli Ryszard Gęśla, Elżbieta Czerwińska, Joanna Jagiełło, Gosia Kalinowska, Danuta Czyżyk, Katarzyna Masny, Anna Matysiak, Anna Młyniec, Kamila Kuna, Jolanda Jeklin, Marta Orzechowska-Ochnia, Wojciech Jankowski, Jolanta Kontek & Janusz Maksymiuk, Bogumiła Wójcik, Alicja Przybyszowska, Justyna Korpacz, Joanna Bentkowska-Hlewbowicz, Karol Sater, Maria Bogusława Wójcik, Hanna Mysłowska, Keith Kitz USA, Tadeusz Więckowski, Kamila Kuna, Tadeusz Niemiec, Iwona Łazicka- Pawlak, Waldemar Dąbrowski, Małgorzata Kuśmierczyk, Wojciech Jankowiak, Živilė Bardzilauskaitė-Bergins, Iolanta Galdikaitė, Laima Geležė, Lolita Grabauskienė, Nelė Jurgelionienė, Daiva Kupstienė, Daiva Nevardauskienė, Ina Loreta Savickienė, Gintarė Šiaulienė, Jolita Šlepetienė, Zita Tarasevičienė, Viktoras Žilinskas, Lina Morkūnaitė, Paula Kupstaitė, Audronė Dambrauskienė- Šiurkienė

Na wernisaż wystawy zapraszamy w niedzielę, 12 listopada, o godz. 15.00.

Zapraszamy!