Aktualności naszej Klubokawiarni

Fińskie karaoke powraca!

30 listopada, godz. 19.00

Jälleen kerran, lämpimästi tervetuloa Suomalaiseen Karaokeen laulamaan tai kuuntelemaan lauluja yhdessä! Jos pidät laulamisesta ja haluat viettää aikaa hienien ihmisten kanssa, tule "Jaś & Małgosia" - baariin tiistaina 30. marraskuuta alkaen klo 19!

Powracamy z kolejną edycją uwielbianego przez wszystkich Fińskiego Karaoke! 

Jak zwykle w myśl znanego polskiego klasyka "Śpiewać każdy może" zapraszamy was serdecznie do odśpiewania z nami największych fińskich hitów!

Jeżeli chcesz spędzić czas w dobrym towarzystwie, lubisz śpiewać i potrafisz przeczytać te dziwne fińskie słowa (chociaż nie musisz koniecznie rozumieć ich znaczenia) to nie może Cię tutaj zabraknąć! Zapraszamy 30 listopada!

Damy się ponieść dźwiękom największych fińskich przebojów - "Aikuinen nainen" i "Olen Suomalainen" jak zawsze gwarantowane!