Our events

Zainspiruj się na pomaganie!

5 marca, godz. 18.00

Chciał(a)byś dodać do swojego przepisu na życie kolejny składnik, który sprawi, że będzie ono jeszcze lepsze? Chyba mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Przyjdź na spotkanie i zainspiruj się na pomaganie! Jeżeli masz ukończone 20 lat i chcesz bezinteresownie pomagać dzieciom, spotkanie informacyjne jest właśnie dla Ciebie. Opowiemy na nim o dwóch programach: Obozie Odwagi na Węgrzech oraz szpitalnym Programie GO!

Podczas spotkania dowiesz się, czym jest Fundacja Bator Tabor i skąd pomysł na taką formę pomagania, usłyszysz historie wolontariuszy i dowiesz się, co dał im nasz program, zobaczysz, dlaczego nasze obozy są tak wyjątkowe. 

Bator Tabor to międzynarodowa fundacja ze statusem OPP, pomagająca dzieciom dotkniętym chorobami nowotworowymi. Organizujemy bezpłatne obozy terapeutyczne dla dzieci w wieku 7-18 lat oraz prowadzimy warsztaty (GO! Program) na dziecięcych oddziałach onkologicznych w warszawskich szpitalach.

Pomagając odmienić życie innych osób, stajesz się przykładem dla przyszłego pokolenia wolontariuszy! Być może to jest właśnie Twoje przeznaczenie?

Zapraszamy!