Our events

Paulina Cichecka: "Podróż poślubna" - spotkanie autorskie

28 września, godz. 19.00

Wydawnictwo Dlaczemu serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie Pauliny Cicheckiej. Paulina najpierw napisała powieść "Podróż poślubna", by potem... jak Pan Bóg przykazał - wyjść za mąż i ruszyć w prawdziwą podróż poślubną. Spotkanie poprowadzi Paweł Łęczuk.

Spotkanie będzie transmitowane na fb wydawnictwa Dlaczemu: https://www.facebook.com/wydawnictwodlaczemu

Wstęp wolny!

Paulina Cichecka pochodzi z Warszawy. Mieszka w urokliwej dzielnicy domków jednorodzinnych. Jest wielką miłośniczką przyrody, a w szczególności kwiatów. Kolejną jej wielką pasją są podróże. Uwielbia także czytać, a najchętniej sięga po emocjonującą literaturę romantyczną. Pisanie jest jej wielką pasją, czymś w rodzaju oderwania się od rzeczywistości. Swoją przygodę z nim rozpoczęła od pisania krótkich wierszy, które pozwalały dać upust jej emocjom. Jest także kolekcjonerką chwil, które potem umieszcza w swoich książkach i pasjonatką pozytywnego myślenia. Uwielbia gorące lato w nadmorskim klimacie, spokojną i relaksującą muzykę oraz komedie romantyczne. Jest niepoprawną romantyczką.

Romantyczne uczucia, magiczne krajobrazy oraz małżeńskie sekrety – to wszystko znajdziecie w powieści "Podróż poślubna" - obyczajowym romansie Pauliny Cicheckiej. Magda i Robert sprawiają wrażenie szczęśliwych i rozkochanych w sobie nowożeńców. Jednak gdy wyjeżdżają w podróż poślubną do Chorwacji, na ich drodze pojawia się tajemniczy Franek. Nieznajomy ratuje Magdę z opresji i niespodziewanie komplikuje życie bohaterów. Czy uczucie pomiędzy Magdą i Robertem przetrwa pomimo burzliwych wydarzeń?