Aktualności naszej Klubokawiarni

Świat jest piękny! Warsztaty przyrodnicze.

22 lutego, godz. 19.00

Wyciśnij podróż do ostatniej kropli radości! Przeżywaj przygody – pełnią, ale bezpiecznie. Idź na żywioł, tam gdzie to możliwe. Lecz przede wszystkim szukaj piękna w Świecie. Jak to zrobić?

Dorota Chojnowska, autorka bloga podróżniczego Ale Piękny Świat - miej odwagę marzyć podzieli się z Tobą swoim blisko dwudziestoletnim doświadczeniem w podróżowaniu przez świat i kultury z plecakiem i na bambusowym rowerze.

Podczas warsztatów porozmawiamy o tym, jak przygotować się do wyjazdu, jak podróżować i jak unikać turystycznych pułapek.
Zastanowimy się czym są miejsca turystyczne i „nieturystyczne”,

Porozmawiamy też o różnicach kulturowych. Dzięki nim bowiem wyraźniej widzimy to, kim my jesteśmy. Jak wygląda nasz kultura, uświadamiamy sobie rzeczy oczywiste, które umykają w naszej ojczystej codzienności.

Dla kogo są te warsztaty? Dla Ciebie. Jeśli tylko chcesz pojechać w świat. Nie koniecznie samodzielnie, nie koniecznie samotnie, nie koniecznie daleko. Albo może po prostu chcesz posłuchać o podróżowaniu.

Wstęp wolny!
Zapraszamy!