Aktualności naszej Klubokawiarni

Spotkanie podróżnicze dla wszystkich młodych duchem!

25 września, godz. 19.00

Podróżowanie to pasja Martyny Serafin. Mimo, że często cierpi na brak czasu i funduszy, zawsze skutecznie coś pcha ją do kupienia kolejnego biletu lotniczego i wydostania się w siną dal. Jedną z jej najbardziej niesamowitych podróży i spełnieniem marzeń była wyprawa do Kolumbii w marcu 2019 roku.

Kolumbia potrafi zafascynować. Na swojej prelekcji Martyna opowie, jak wiele różnych ma twarzy: Morze Karaibskie, wyspy jak z bajki, szalone motorówki, zatłoczone miasta, chaos uliczny, podział klasowy, dżungla, góry, plantacje kawy, słodkie owoce, ból glowy w Bogocie, dzielnice biedy i… uśmiech. To wszystko i wiele wiele innych mieści się w jednym kraju. 

Nie zabraknie porad, na co zwrócić uwagę, by być bezpiecznym, także podróżując w „kwiecie wieku”, gdzie zawitać, a co lepiej zostawić innym, jakie niebezpieczeństwa, a jakie pozytywne niespodzianki czekają seniorów podczas wizyty w Kolumbii. I na koniec, czy lepiej podróżować samemu, z grupą znajomych, a może - za pośrednictwem biura podróży? 

Spotkanie odbędzie się w ramach Wolskich Dni Seniora i Warszawskich Dni Seniora. Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Kolumbią i niezwykłą podróżniczką! 

Zapraszamy na opowieści z Kolumbii - 25 września 2019 o godzinie 19:00.

Spotkanie odbędzie się w dolnej sali.

Wstęp wolny!