Aktualności naszej Klubokawiarni

Mundialowa gorączka, cztery kraje czyli podróże za kadrą Nawałki

21 czerwca, godz. 18.00

Tego dnia będziemy już wiedzieć, czy gramy o wszystko, o awans, czy o honor. A niecałe dwa lata temu wiedzieliśmy tylko, że może wybierzemy się na mecz z Rumunią do Bukaresztu. Spodobało nam się na tyle, że z jeżdżenia na stadiony zrobiliśmy sobie sposób na podróżowanie. I chcielibyśmy się podzielić wrażeniami z czterech podróży w cztery kompletnie różne miejsca.
Jeśli udacie się z nami w fotograficzną podróż dookoła Europy, dowiecie się, gdzie najlepiej smakują granaty, gdzie pizza jest tańsza od piwa, gdzie można zarobić w zęby na sektorze rodzinnym, a gdzie na budowę pałacu dla przywódcy zuzyto prawie cały marmur w kraju.
Dowiecie się również co nieco o logistyce takich wyjazdów, o tym, że kłaść się spać o 4 nad ranem można nie tylko po grubej imprezie, no i że tanie linie wcale nie bywają tanie.
Zapraszamy!