Aktualności naszej Klubokawiarni

Motocyklem po Afryce Zachodniej

30 stycznia, godz. 19.00

Grzesiek - podróżnik motocyklowy. Przemierzył już na motocyklu 48 krajów na czterech kontynentach.

Z pewnością widział piękniejsze zabytki, bujniejszą przyrodę, kosztował lepszej kuchni i pił lepsze wino.

Jednak przygoda, którą przeżył w Afryce przebiła wszystkie dotychczasowe. Prawie 10 tysięcy km po afrykańskich drogach i bezdrożach. Po prostu on, i natura, i jej dzikość, jakiej na naszym lądzie już nie znajdziemy. Trawa metrowej wysokości, brak jakiejkolwiek ścieżki, piach i kamienie - to był jego dzień powszedni.

Było trudno, było gorąco, bywało że nie było niczego do jedzenia czy picia. Czasami bywało naprawdę niebezpiecznie. Jednak z pewnością było warto.

Dlaczego? Bo poznał nieznaną dotąd kulturę oraz ludzi - przekonał się, jak wygląda ta prawdziwa Afryka - jakże różna od tej, którą możemy oglądać siedząc wygodnie na kanapie. Tak właśnie ubogaca nas poznawanie świata i o tym na pewno posłuchamy podczas spotkania!