Aktualności naszej Klubokawiarni

Krąg Opowieści Porodowych - Warszawa Muranów

29 marca, godz. 10.30

Projekt Krąg Opowieści Porodowych to inicjatywa ukazująca pozytywne oblicze porodu. Bo poród może być mocnym i pięknym przeżyciem. Może wzmocnić, rozwinąć i dać ogromną wewnętrzną siłę. Głęboko poruszyć i przemienić, po nim życie może nabrać nowego wymiaru.

ORGANIZATORKI: Matecznik:miejsce twórczego rozwoju rodziny www.matecznik-poznan.pl i Stowarzyszenie DOULA w Polsce www.doula.org.pl

Na spotkanie zapraszamy wszystkie kobiety - zarówno te, które o byciu Mamą dopiero myślą, te, które Matkami wkrótce zostaną, jak i te, które Mamami już są - od miesiąca, roku, 10 lat czy więcej. Przyjdźcie i opowiedzcie swoją historię! Nieważne, czy rodziłyście w domu czy w szpitalu. Nieważne, czy był to poród naturalny, czy przez cesarskie cięcie. Przyjdźcie i podzielcie się tym wspomnieniem z innymi.

Pomóżcie nam odczarować poród!

W bezpieczeństwie kręgu stworzymy razem przestrzeń na otwarcie się i podzielenie swoimi historiami porodowymi. Wierzymy, że z każdego doświadczenia można wydobyć piękno i moc.

Spotkania maja charakter otwarty i bezpłatny, adresowane są do kobiet. Klubokawiarnia Jaś i Małgosia udostępnia nam nieodpłatnie lokal, zapraszając w zamian do zakupu czegoś pysznego w barku :). Widzimy się tam na PATIO http://www.klubjasimalgosia.pl/gallery/patio. Można przyjść z dzieckiem, które się jeszcze nie przemieszcza i da radę być z nami w kręgu u Was na kolanach/w chuście/na rękach. Ze względu na osobisty charakter historii porodowych prosimy o punktualne przybycie, a dla porządku w organizacji projektu obowiązuje wcześniejsze zgłoszenie u którejś z prowadzących:

Barbara Purgał 790 693 472

FB: Blisko Siebie - Barbara Purgał

(doula, psycholog, w trakcie szkolenia na psychoterapeutkę)

Dominika Weichert 609927832

FB: Czasmam

(doula, promotorka karmienia piersią, trener)

Magdalena Stępień 601 858 081

FB: TuMamy

(doula, promotor karmienia piersią, już niebawem life coach)

Ogólnopolskie Matronaty:

Fundacja Rodzić Po Ludzku www.rodzicpoludzku.pl

Stowarzyszenie Dobrze Urodzeni www.dobrzeurodzeni.pl

Wydawnictwo Mamania www.mamania.pl

Portal "Dzieci są ważne" www.dziecisawazne.pl