Aktualności naszej Klubokawiarni

Bez Klepki przedstawia: Decydujecie, co gramy!

31 marca, godz. 18.00

„Decydujecie, co gramy!!” to spektakl, w którym kierownicę spektaklu częściowo oddajemy Wam. Będziecie mieli możliwość zrealizowania scenariuszy, które być może od dawna czekały, by wyjść na światło dzienne. Okazji będzie kilka – poprosimy, żebyście wybrali kto zagra w scenie, ustalili gatunek w jakim zagramy, określili jakie emocje łączą bohaterów lub jakie przedmioty muszą pojawić się w scenie.

Czekamy na Was i Wasze drogowskazy, a dokąd razem dojedziemy – to się okaże!

Wstęp: 15 PLN, płatne przed wejściem, tylko gotówka.

---------------------------------------------------------------------------------------

Teatr Improwizowany BEZ KLEPKI to ludzie, którzy poznali się i zakochali w impro w 2012 roku na wspólnych warsztatach.

Jesteśmy w różnym wieku, zawodowo pochodzimy z odmiennych światów i jest nas w grupie prawie po równo – kobiet i mężczyzn.

Specjalizujemy się głównie w dłuższych formach improwizacji scenicznej, choć także flirtujemy z grami. W czasie spektaklu tworzymy na oczach widowni historie zainspirowane czymś, co dostajemy od publiczności – słowem, opowieścią, anegdotą, cytatem, osobistym doświadczeniem. Wszystko bez scenariusza, bez reżysera, Bez Klepki.