Aktualności naszej Klubokawiarni

27 października, godz. 13.00

Wolskie Dni Seniora: warsztat „Jak dbać o cerę dojrzałą?”

W ramach Wolskich Dni Seniora serdecznie zapraszamy na warsztaty „Jak dbać o cerę dojrzałą? Bądź dojrzała i piękna z Avon”, poświęcone pielęgnacji cery dojrzałej.

Doświadczone konsultantki podpowiedzą, jak radzić sobie ze zmarszczkami, utratą jędrności i wysuszeniem naskórka. Uczestniczki warsztatu dowiedzą się, w jaki sposób - odpowiednimi zabiegami i kosmetykami - opóźnić starzenie się skóry.

Omówimy, jak dbać o cerę dojrzałą, jak radzić sobie z coraz cieńszą skórą, a dzięki tem - długo cieszyć się dobrze nawilżoną oraz elastyczną skórą. Spotkanie na charakter warsztatowy i będzie oparte na kosmetykach marki Avon.

Warsztat realizowany wspólnie z firmą Avon.
Wstęp wolny, obowiązują zapisy: maciejmarks@gmail.com