Our events

Koncert urodzinowy Jasia&Małgosi: Asia Banszkiewicz i Michał Chwała

16 listopada, godz. 20.00

Zapraszamy na niezwykły duet muzyczny Asi Banaszkiewicz i Michała Chwały! Artyści wystąpią na naszej scenie na urodzinach Jasia&Małgosi.

Asia Banaszkiewicz to wokalistka, w sercu której gra muzyka soul i gospel. 9 lat śpiewała jako solistka w chórze Sienna Gospel Choir. Na swoim koncie posiada już EPkę napisaną wspólnie z kolegą, z którym tworzyła duet jokasound, gdzie sama napisała wszystkie teksty i odpowiadała częściowo za muzykę. Od niedawna zbiera własny materiał, gdyż pragnie w niedalekiej przyszłości wydać swoją autorską płytę pt „Serce”. Światło dzienne ujrzał już pierwszy singiel „i walcz”, którego można posłuchać w serwisie youtube. Wstępowała w VIII edycji programu The Voice of Poland. Śpiewa, by obdarowywać ludzi czymś ponadmaterialnym i pozostawić po sobie jakiś skrawek historii dla potomstwa.

Michał Chwała to urodzony w 1987 r. w Olsztynie, gitarzysta, kompozytor, muzyk sesyjny. Z wyróżnieniem ukończył bydgoską Akademię Muzyczną. Jest laureatem wielu konkursów gitarowych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. Na swoim koncie ma współpracę z wieloma artystami sceny muzycznej i poetyckiej. W wolnych chwilach tworzy własną muzykę z pogranicza takich gatunków jak jazz, fusion, soul, czy funk.

Przyjdźcie i obudźcie w sobie emocje. Te najlepsze, pozytywne!

Już 16 listopada!
Wstęp wolny!
Nie może Was tam zabraknąć!